Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

    [KNIFE] Model Cerere unban

    Cry
    Cry
    ✪✪✪✪✪✪
    ✪✪✪✪✪✪


    Mesaje : 24
    Data de inscriere : 18/04/2016
    Varsta : 28
    Localizare : Bucuresti

    [KNIFE] Model Cerere unban Empty [KNIFE] Model Cerere unban

    Mesaj Scris de Cry Sam Apr 30, 2016 10:09 pm

    Evident, daca citesti asta, ai luat ban pe server(unii mai citesc si din curiozitate). Saracutul de tine... Uite, iti voi arat un model dupa care sa faci o cerere de unban, iar daca ne vei convinge ca meriti sa joci in continuare pe server, atunci felicitarile mele si bun "revenit"!


    Iata si modelul:

    Nickname :
    Adminul care te-a banat :
    Ip-ul tau :
    SteamID ( numeric ) :
    Motivul pentru care ai luat ban :
    Ora/data la care ai luat ban :
    Dovada/Print:

     

    IMPORTANT:

        Dovezile vor fi sub forma de poze sau demo. Nu se accepta sub nici o forma copie din consola!
        In "Titlu topic" vei completa cu Cerere unban - "numele tau aici"(fara ghilimele, vei trece numele tau acolo)
        Te rog sa completezi toate detaliile cerute in model pentru a putea dezbate problema cu cat mai multa usurinta.
        Verifica folderul /cstrike al jocului pentru eventualele poze facute de admini.
        Prezinta detalii despre actiunea petrecuta pe server care a condus la ban.
        Am sa te rog sa bagi pozele intr-o arhiva si sa lasi link de download(poti folosi girlshare, freestorage, etc).
        Nu postati imaginile cu imageshack, tinypic, postimage s.a.m.d, pentru acestea le modifica formatul si dimensiunea!

      Data/ora curentă este: Joi Mai 16, 2024 7:12 am